MiniCopa Marítim Masculí
Calendari


JORNADA 1
Dia de joc Local Resultat Visitant Camp Acta
24/02/2020 22:15 CB ZA 60 - 22 ANOMALOCARIS POLIESPORTIU MARITIM
24/02/2020 22:15 PINCHO BROTHERS 59 - 53 BESAVI POLIESPORTIU MARITIM
26/02/2020 22:15 GLADIATORS - UIC BARCELONA M POLIESPORTIU MARITIM
27/02/2020 22:15 CSKA - UNDERDOGS POLIESPORTIU MARITIM

MiniCopa Marítim Masculí

Copa Marítim Masc

 

SuperCopa Marítim Masculí

SuperCopa Femenina

Copa Femenina 2020

Reunió Informativa i inici de lliga

El proper dijous 3 d’octubre tindrà lloc la reunió informativa per explicar tota la dinàmica de la lliga

  • Lloc: Federació Catalana de Basquetbol (C/Guipúscoa, 27 – 1a planta)
  • Hora:
    • Masculí: 18h
    • Femení: 19h

Per altra banda, l’inici de la competició està prevista per la setmana del 7 d’octubre.

Inscripcions obertes 2019-20

Obertes ja les inscripcions a la Lliga Tot Bàsquet 2019-20

BAC DE RODA:  Aquesta lliga es divideix en 2 grups segons nivells. Es juga al pavelló de Bac de Roda dilluns, dimecres o divendres –  INSCRIPCIONS TANCADES

MARÍTIM MASCULÍ: Lliga que es divedeix en difefrents nivells després de la primera fase. Es juga al pavelló del Marítim de dilluns a dijous – INSCRIPCIONS TANCADES

FEMENÍ: Lliga única de 16 equips que es juga al pavelló del Marítim de dilluns a dijous – INSCRIPCIONS TANCADES

PLACES LIMITADES

13 de setembre darrer dia d’inscripció

Procés d’inscripció

1- Omplir degudament el formulari d’inscripció

2- realitzar el pagament i fer arribar el pagament a totbasquet@basquetcatala.cat

3- una vegada realitzat el pagament i omplert el formulari es farà arribar un cupó per demanar les samarretes online

4- Ompliu el tríptic amb la relació de jugadors/es i féu arribar via correu electrònic juntament amb la resta de documentació

NORMATIVA 19-20

Campions Tot Bàsquet 2018-19

L’Olímpic de Badalona va ser escenari de les finals de lliga 18-19 acollint tant les Finals de Bac de Roda com les del Marítim amb un total de 16 equips finalistes dels diferents grups i nivells.

MASTERS LEAGUE: COTTON CLUB 61 – 46 CB ROSER

FEMENÍ GRUP 5: CLUB SOCIAL 70 – 40 THE VILARETS

FEMENÍ GRUP 6: GIPSY QUEENS 57 – 31 CB KOBRAS

BAC DE RODA GRUP 1: BCN STATE GUARRIORS 46 – 55 SAFAKERS

BAC DE RODA GRUP 2: UNITAJA 65 – 48 TACA TACA SANTSERS

MARÍTIM GRUP 7: APOSTÉ X USTÉ 59 – 47 TREINTAPALOS

MARÍTIM GRUP 8: SEPSIS 64 – 48 CB KOBRAS

MARÍTIM GRUP 9: SHAKALAKERS 65 – 48 KENNY BELL

 

FOTOS DE LES FINALS

 

Playoffs Finals MASTERS LEAGUE 2019

Playoffs Finals BdR G1